wtorek, 5 maja 2015

Wiosenne nowości do domu i nie tylko...

Fot. ZARA HOME

Słoneczna pogoda za oknem zdecydowanie sprzyja wyjazdom za miasto. Z tej okazji wybraliśmy się na poszukiwanie oryginalnych i niepowtarzalnych gadżetów, które zdecydowanie umilą każdego grilla ze znajomymi czy rodzinny piknik na świeżym powietrzu. Znaleźliśmy również coś dla wielbicieli własnego ogródka. Szklane lampiony, designerskie kieliszki sprawią, że każde garden party na długo pozostanie w pamięci naszych gości. Zobaczcie, najciekawsze wiosenne nowości do domu!

Wszystkie kolekcje wiosna/lato 2015 to przede wszystkim bardzo energetyczne kolory. Na pewno nie będzie nudno w tym sezonie – soczyste turkusy, mocne róże, słoneczne kolory, to właśnie one królują obecnie w sklepach.

Nas szczególnie zauroczyły wszelkiego rodzaju wiklinowe kosze piknikowe. Nie dość, że wyglądają genialnie, to jeszcze są niezwykle funkcjonalne. W środku kosza znajdziemy przenośny zestaw nakrycia stołowego przeznaczony dla dwóch osób. Taki rewelacyjny i efektowny gadżet z pewnością zrobi niemałe wrażenie na naszych znajomych.

DUKA
Fot. DUKA

HOME&YOU
Fot. HOME & YOU

 ZARA HOME


Fot. ZARA HOME


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)