środa, 13 maja 2015

Urban Dog Festival w Silesia City Center

Fot. Royal Canin Polska

Masz psa? Zobacz świat jego oczami na Urban Dog Festival

Już 17 maja zapraszamy na Urban Dog Festival, jest to wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą o opiekunach psów żyjących w mieście. Wśród atrakcji przewidzianych w programie znajdują się m.in. porady lekarza weterynarii, behawiorysty zwierzęcego, a także specjalistów ds. zdrowego żywienia.

Problem zanieczyszczonego powietrza w sposób szczególny dotyczy Śląska. Z niepokojem słuchamy wypowiedzi ekspertów, którzy alarmują – oddychamy mieszaniną trujących gazów, a te dla organizmu człowieka są coraz bardziej toksyczne. Co z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi, których nosy są na wysokości rur wydechowych setek śląskich samochodów?

Urban Dog Festival czyli świat w pigułce psa żyjącego w mieście

Organizatorzy imprezy odpowiadają na ważne pytanie: jak sprawić, by psom w miastach żyło się komfortowo? Program wydarzenia Urban Dog Festival jest zaplanowany w taki sposób, by edukować przez mądrą rozrywkę. Atrakcje dla właścicieli i ich psów odbędą się zarówno na zewnątrz galerii, gdzie zorganizowane będą tory agility, jak i wewnątrz – stanie tam specjalny pokój multimedialny, w którym będzie można sprawdzić oddziaływanie środowiska miejskiego na psy. Wszyscy chętni będą mogli uzyskać bezpłatne informacje specjalistów z zakresu zdrowia i żywienia psów. Porad na imprezie udzielać będą: lek. wet. Franciszek Paśko, oraz behawiorysta zwierzęcy. Do ekspertów będzie mógł się zwrócić każdy, kto chciałby się dowiedzieć więcej na temat natury swojego „miejskiego” czworonoga lub ma jakiekolwiek wątpliwości dotyczące jego wychowania.

W programie także: warsztaty z zoofizjoterapeutą, prawa i obowiązki opiekuna psa, spacerowe dobre maniery.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)