środa, 20 maja 2015

#TEREDYSILESIA w Silesia City CenterWiosna to czas wielkich modowych metamorfoz po szarej i smutnej zimie. Nie ma nic lepszego niż odświeżenie looku na letni sezon. Okazją dla wszystkich wielbicielek gorących trendów na wielką zmianę był konkurs #TEREDYSILESIA, który odbył się pod koniec kwietnia.

Zadanie było niezwykle proste - kandydatki do metamorfozy musiały przesyłać swoje zdjęcia w najgorętszych trendach sezonu. Następnie każda z kandydatek zamieściła foto na Instagramie i otagowała hashtagiem #trendysilesia. Z 80 zgłoszeń i wybraliśmy 3 dziewczyny z najciekawszymi pomysłami na wiosenne trendy.

Było o co walczyć! Metamorfoza fryzury, makijaż, profesjonalna sesja, a co najważniejsze 1000zł na zakupy w Sielsia City Center w towarzystwie blogerek modowych.

Laureatki konkursu odwiedziły kilka sklepów między innymi: Aldo, Mohito, New Look, Kazar oraz Reserved. Poszukiwanie wyjątkowej stylizacji nie było łatwe, tyle genialnych rzeczy, a tak mało czasu. Na szczęście mieliśmy do czynienia z prawdziwymi wielbicielkami najnowszych trendów. Dodatkowo dziewczyny miały profesjonalne wsparcie ze strony dziewczyn z bloga Bless the Mess. Efekt zakupów na pewno Was zaskoczy, podobnie jak metamorfoza fryzury i makijaż laureatek #TEREDYSILESIA.

Dziewczyny całkowicie zmieniły swój look. Koloryzacja i nowa fryzura to zasługa stylistów salonu Awangarda. Specjaliści podkreślili niepowtarzalny styl każdej z laureatek, dodając fryzurze lekkiego pazura. O makijaż dziewczyn zadbały wizażystki Inglot, wykorzystując wszystkie najnowsze trendy na wiosnę/lato 2015 - wyszło genialnie.

Zobaczcie backstage naszej zabawy, a już wkrótce efekty i mega stylizacje!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)