piątek, 15 maja 2015

Przyjdź na Silesia Moto. Start 20 maja!

Fot. Silesia City Center

Najnowsze modele ponad 20 samochodów będzie można oglądać od 20 do 30 maja w Silesia City Center w ramach rozpoczynających się tam Targów Motoryzacyjnych Silesia Moto. Wśród marek, które zostaną zaprezentowane znajdą się m.in. najnowsze modele Jaguara, Infiniti, BMW oraz Lexusa. Nie zabraknie także premier.

Przez ponad tydzień w Silesia City Center trwać będą pierwsze Targi Motoryzacyjne Silesia Moto. 5 wystawców - dealerów samochodowych będzie prezentowało tam najnowsze modele najpopularniejszych marek samochodowych w Polsce.

W trzech specjalnych strefach: samochodów sportowych,  luksusowych oraz SUV i Crossover zaprezentowane zostanie w sumie ponad 20 marek aut. Na długiej liście modeli, które będzie można z bliska podziwiać w Silesii znalazły się m.in. Toyoty, Hyundaie, Subaru, Nissany, Jeepy, Range Rovery, Suzuki, Fordy i Mitsubishi. Pośród nich hity największych targów motoryzacyjnych na świecie odbywających się we Frankfurcie i Los Angeles. Prawdziwą gratką będzie jednak strefa  z samochodami sportowymi oraz luksusowymi. Znajdą się w niej najdroższe modele Jaguara, BMW, Audi, Infiniti oraz Lexusa.

Wśród wystawców znajdzie się 5 śląskich dealerów: PGD, MM Cars, BMW Gliwice, Porsche Interauto, Toyota/Lexus Katowice. Przez wszystkie dni trwania imprezy będzie można z bliska zobaczyć samochody, skonsultować się ze specjalistami z salonów, poznając bliżej prezentowane marki oraz umówić się na jazdy próbne.

Targi Motoryzacyjne Silesia Moto
20-30 maja 2015
Plac Śląski, Plac Słoneczny
Wstęp wolny


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)