piątek, 22 maja 2015

Modne kalosze i parasolki na wiosenne, deszczowe dniPogoda w ostatnim czasie płata nam figle – raz deszcz, raz słońce. Nie wiadomo już, co czeka nas w ciągu dnia. Na szczęście wiosną robi się coraz cieplej i nie musimy wracać do naszej zimowej garderoby. Dodatkowo, gdy za oknem zacznie kropić, możemy sięgnąć po niezwykle modne dodatki- kalosze i parasolki. Chociaż pogoda nas nie rozpieszcza, postanowiliśmy poszukać dobrych stron tej sytuacji i wyszukać dla Was modne kalosze i parasolki na wiosenne, deszczowe dni. Zobaczcie, koniecznie co znaleźliśmy!

Kalosze to zdecydowany hit ostatnich kilku lat. Gumowce nikomu już nie kojarzą się z butami, które z ciężkim sercem należy założyć, by uniknąć kontaktu z wodną czy z błotem. Obecnie na sklepowych półkach znajdziemy mnóstwo różnych niezwykle ciekawych propozycji, jeśli chodzi o ten rodzaj obuwia. Każda wielbicielka mody znajdzie coś dla siebie - od ciemnych kaloszy ala oficerki po kolorowe z motywem kwiatowym czy imitującym skórę dzikich zwierząt.

Oczywiście wychodząc na deszczowa pogodę, nie możemy zapomnieć o modnej parasolce. Tutaj też panuje ogromna dowolność. Każdy może wybrać taką, która najlepiej pasuje do jego stylu. W sklepach znajdziemy wszystkie możliwe kolory i wzory na parasolkach, kto co lubi. Jedno jest pewne - modne kalosze i parasolki na wiosenne, deszczowe dni, to absoluty must have!


KALOSZE

fot. Silesia Style


1. Gino Rossi 2.Hunter, HD heavy duty 3. CCC 4. Deichmann 5. FurlaPARASOLKI

fot. Silesia Style1. H&M 2. Burberry 3. New Look 4. Lew Look 5. Mango

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)