poniedziałek, 11 maja 2015

Kampania H&M lato 2015

Fot. H&M

Przygotowania do lata 2015 ruszyły wielką parą! Siłownie i kluby fitness są zapełnione po same brzegi, a wszystko po to, żeby zaskoczyć wszystkich formą w najbliższe wakacje. Długo wyczekiwany sezon bikini jest już coraz bliżej. Popularne marki nie czekają na ostatni moment. H&M już ogłosił początek sezonu letniego wpuszczając kampanię pod hasłem - "Lato zaczyna się teraz!" Kolekcję plażową promują zdjęcia i film z czterema najgorętszymi supermodelkami. Tym razem do współpracy zaproszono - Joan Smalls, Natashę Poly, Doutzen Kroes oraz Adrianę Limę. Wszystkie panie brały lub w dalszym ciągu biorą udział w znanych wszystkim wielbicielom mody pokazach Victoria's Secret.

Kampania H&M lato 2015, to zebrane w całość wszystkie modowe trendy na letni sezon. Kolekcja to przede wszystkim stroje kąpielowe w różnych odsłonach, począwszy od klasycznego bikini kończąc na bardzo oryginalnych asymetrycznych strojach kąpielowych. W najnowszej odsłonie marki znajdziemy również bardzo wygodne i modne tuniki w stylu boho. W Kampanii H&M lato 2015 pojawi się także bardzo mocny trend tego sezonu – biel.

Przygotuj się na lato z H&M!

Zwiewne sukienki, eleganckie koszule, szorty, topy, bikini, letnie wzory i kolory! Zobacz zjawiskowe supermodelki i odkryj nową, letnią kolekcję!

Fot. H&M

Fot. H&M

Fot. H&M

Fot. H&M

Fot. H&M

Fot. H&M

Fot. H&M

Fot. H&M

Fot. H&M

Fot. H&M

Fot. H&M

Fot. H&M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)