środa, 27 maja 2015

Dzień Dziecka w Silesii z idolami nastolatkówZ okazji Dnia Dziecka w Silesia City Center zaroi się od idoli nastolatków!Już 31 maja czekać na Was będą m.in. popularni youtuberzy, uczestnicy i laureaci muzycznych reality show, blogerzy, młode gwiazdy seriali oraz wokaliści. W sumie aż 7 gorących, nowych nazwisk showbiznesu. Kogo spotkacie? W Dniu Dziecka gościć u nas będzie Adam Zdrójkowski, czyli Jakub Boski z mega popualrnego serialu TVP2 Rodzinka.pl, będzie z nim jego brat - Kuba Zdrójkowski, który na kanale teleTOON+ tworzy swój własny program „Deserownia”. Kubę możecie znać także z dubbingów wielu bajek m.in. „Tajemnic złotego miasta”.  Nie zabraknie także gwiazd muzycznych.

W Dniu Dziecka w Silesii spotkacie też przebojową Martę Bijan, czyli finalistkę IV edycji programu X-Factor. Oprócz Marty wpadnie do nas Jeremi Sikorski - młody wokalista, który swoją karierę rozpoczął na portalu YouTube, a obecnie promuje swój debiutancki album „Otwórz się na świat”. Nazywany jest polskim Justinem Bieberem! Nie zabraknie także Mateusza Śniechowskiego, 18-letniego multiinstrumentalisty, który niedawno zadebiutował singlem „Jesteś tu” oraz Szymona Chodynieckiego, młodego wokalisty, który podbija YouTube.  Poza muzykami do Silesii wpadnie także gamer Stuart Kluz Burton (znany też jako Pingiwn albo Stuu), który jako pierwszy youtuber w Polsce zgarnął rekordową liczbę ponad 1 miliona subskrybentów.

Podczas spotkania z idolami będzie można zadać im pytania oraz dowiedzieć się, jak być sławnym, np. przy pomocy social mediów. Ponad to będzie można zdobyć autograf oraz posłuchać mini-recitali gwiazd muzycznych m.in. Marty Bijan i Szymona Chodynieckiego.  Imprezę poprowadzi dla nas Kinga Zdrojewska. prezenterka radia ESKA i ESKA TV, znana m.in. z programu „Gwiazdy od kuchni”

Ale to nie jedyne atrakcje. Przez cały dzień w Silesii będziemy mogli także spotkać mimów rozdających cukierki, a w specjalnej strefie najmłodsi będą mogli pomalować twarze. Dla każdego przygotowana zostanie także wata cukrowa.

Dzień Dziecka w Silesia City Center
31 maja 2015
Plac Śląski
Godz. 13.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)