wtorek, 21 kwietnia 2015

Bezpłatne porady dietetyczne w największej galerii na Śląsku

Chcesz schudnąć lub zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale nie wiesz jak? Już 25 i 26 kwietnia w Silesia City Center będzie można bezpłatnie skonsultować się z dietetykami i specjalistami zajmującymi się modelowaniem sylwetki. Wszystko w ramach I-odsłony akcji prozdrowotnej FIT SILESIA.

Największe centrum handlowe na Śląsku chce namówić mieszkańców regionu do zdrowego stylu życia.
Już w weekend (25 i 26 kwietnia) w Silesii będzie można nieodpłatnie zasięgnąć porady specjalistów, na co dzień zajmujących się m.in. dietetyką dzieci i kobiet w ciąży, dietetyką osób z nadwagą i dietami dla sportowców, a także prawidłowym żywieniem osób z tzw. chorobami dietozależnymi, czyli np. cukrzycą, chorobami nerek i schorzeniami układu krążenia.

Porad udzielać będą eksperci z 4 ośrodków medycznych na Śląsku: Centrum Dietetycznego Naturhouse, Centrum Dietetyki i Kształtowania Sylwetki Dietocentrum, Body Care Clinic oraz BM Quality Med. Specjaliści dyżurować będą  w Silesii w sobotę i w niedzielę w godz. od 13.00 do 18.00 Natomiast od godz. 10.00 do 18.00 będzie można uzyskać inne porady związane z żywieniem m.in. dotyczące testów na nietolerancję pokarmową, łączenia zabiegów medycyny estetycznej z dietą, specjalnych programów żywieniowych i układania zbilansowanego menu. Będzie można również bezpłatnie wykonać pomiary antropometryczne, oceniające skład ciała.

To pierwsza odsłona FIT SILESII. W tym roku oprócz porad dietetyków i ćwiczeń składać będą się na nią także akcje poświecone m.in. profilaktyce chorób serca, schorzeniom neurologicznym, oraz schorzeniom układu ruchowego.  

Szczegóły: www.silesiacitycenter.com.pl

Partnerami medialnymi wydarzenia są: Polska Dziennik Zachodni, NaszeMiasto.pl, PoradnikZdrowie.pl, Magazyn BE oraz SilesiaDzieci.pl. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)