środa, 11 marca 2015

Szykują się największe pokazy mody na Śląsku!


Już w najbliższy piątek Silesia City Center zamieni się na trzy dni w prawdziwy wybieg mody! Od 13-15 marca odbędzie się ponad 60 pokazów wiosennych kolekcji. Imprezę poprowadzą Agnieszka Więdłocha oraz Olivier Janiak.

13 marca w Silesii odbędzie się ekskluzywna prezentacja wybranych kolekcji podczas Silesia After Hours. Wstęp na nią możliwy będzie wyłącznie z zaproszeniami. Podczas 3 godzinnego show, które odbędzie się po zamknięciu centrum handlowego, będzie można zobaczyć blisko 20 pokazów luksusowych marek odzieżowych m.in. Weekend by Max Mara, Coccinelle, Penny Black, Patrizia Pepe i Deni Cler, a także pokazy bielizny La Promesse. Swoje najnowsze kolekcje pokażą także polskie projektantki - Lidia Kalita oraz Bizuu. Pokazy otwarte dla każdego

Dwa kolejne dni - 14 i 15 marca wypełnią otwarte dla każdego pokazy. Na wybiegu będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje m.in. Benettona, Pepe Jeans, Olimpia, Orsay, KappAhl oraz New Balance. W sumie zaprezentowane zostanie ponad 60 kolekcji i blisko 600 sylwetek. Modelki i modele zaprezentują się na specjalnym wybiegu, który stanie na Placu Tropikalnym w Silesii.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie także charytatywna „AKCJA SOS - Podaruj Szczęśliwą Sukienkę”, organizowana na całym świecie przez Dress For Success. Jej celem jest zbiórka ubrań, które pomogą znajdującym się w potrzebie kobietom w skompletowaniu odpowiedniego stroju na rozmowę kwalifikacyjną. Zbierane będą m.in. sukienki, bluzki, żakiety i kostiumy. Ubrania od 13 do 15 marca będzie można zostawić w salonie z bielizną damską DALIA w Silesia City Center.

Nie może Cię zabraknąć! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)