wtorek, 10 marca 2015

Furla - nowości na wiosnę / lato 2015


W trakcie doboru wiosenno-letnich stylizacji nie możemy zapomnieć o modnych dodatkach. Jednym z ważniejszych jest torebka, nieodłącznym element każdego stroju. Nadchodząca wiosna, to świetna okazja na zakup kolejnej do swojej kolekcji. Koniecznie zobaczcie propozycje marki Furla na wiosnę/lato 2015!

Furla znajduje się wśród najbardziej lubianych włoskich domów mody, ze względu na bardzo prestiżowe akcesoria, wykonane z najlepszej jakości materiałów. Każda wielbicielka mody z pewnością znajdzie coś dla siebie wśród nowości marki. Najnowsza kolekcja jest naprawdę wyjątkowa. Pojawiają się w niej oszałamiające kolory i duży powiem świeżości, czyli to, co wiosną lubimy najbardziej.

Różnorodność modeli jest na pewno dużym atutem najnowszej kolekcji. Znajdziemy w niej zarówno bardzo eleganckie propozycje, jak i torebki inspirowane stylem neo-pop w żywych kolorach, głównie słonecznych odcieniach pomarańczy i hibiskusa.

W nadchodzącym sezonie nie zabrakło także torebek typu shopper w mocnych, wiosennych kolorach. Dla wielbicielek mniejszych formatów znajdziemy mini modele torebek we wszystkich barwach tęczy.

Nie mogło również zabraknąć, uwielbianych przez fashionistki - Candy Bag. Ten model wykonany jest ze specjalnego rodzaju gumy i jak zwykle pojawia się w bardzo wyrazistych kolorach.


1 komentarz:

  1. Niebieska jest fantastyczna! :)

    http://moje-kreacje.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)