piątek, 20 marca 2015

Brooklyn Beckham w kampanii Reserved YFL


W Silesia City Center powstał właśnie salon Reserved dedykowany wyłącznie jednej linii ubrań - YFL, czyli Young Fashion Lab. To pierwszy tego typu sklep stworzony przez markę. Nowy koncept obejmuje ubrania dla ludzi młodych i otwartych na modowe nowości. Salon YFL to niezwykle interesujący projekt jednej z najpopularniejszych marek odzieżowych w Polsce, szczególnie lubianej przez ludzi młodych. W nowym sklepie znajdziemy zarówno kolekcję „man”, jak również kolekcję „woman”. YFL to najmłodsza linia kolekcji Reserved.

Gwiazdą, która zostatała twarzą polskiej marki odzieżowej Reserved Young Fashion Lab jest Brooklyn Beckham. Najstarszy z synów Davida i Victorii Beckham rewelacyjnie czuje się przed aparatem fotograficznym. Brooklyn miał już okazję zaprezentować swoje umiejętności, jako model w wielu prestiżowych zagranicznych czasopismach. 

W wiosennej kampanii Reserved znajdziemy ubrania inspirowane sportami, takimi jak jazda na deskorolce czy gra w koszykówkę. W kolekcji pojawią się między innymi spodnie z obniżonym stanem i T-shirty z nadrukami. Najnowsza kampania Reserved YFL, to zapewne dopiero początek współpracy Brooklyna Beckhama z polska marką.

For. Reserved YFL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)