poniedziałek, 9 lutego 2015

Donatan i Cleo oraz Margaret na Walentynki w Silesi


Tegoroczne Walentynki w Silesii będą głośne i pełne muzycznych wrażeń, w których… zakochacie się (oczywiście!). Już 14 lutego na naszej scenie wystąpią największe, polskie gwiazdy - Donatan i Cleo oraz Margaret. 

Donatana i Cleo wszyscy doskonale znają z ich przeboju „My Słowianie”, którym podbili serca publiczność na zeszłorocznym konkursie Eurowizji. Podczas 45 minutowego występu w Silesii usłyszymy m.in. hity Donatana z jego ostatniej płyty „Hiper/Chimera”, na której gościnnie pojawia się Cleo. 

W drugiej części muzycznego wieczoru wystąpi Margaret. Piosenkarka znana jest przede wszystkim z takich hitów jak „Thank You Very Much”, „Wasted”, czy „Start a fire”, którymi podbiła listy przebojów nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech i Austrii. Koncertom towarzyszyć będą walentynkowe konkursy z nagrodami, a także niezwykły konkurs na najciekawsze selfie - wyjątkowe zdjęcie, niekoniecznie zakochanej pary. Takie zdjęcie będzie można zrobić sobie przez cały wieczór w specjalnej walentynkowe strefie.

Koncert: „Zakochani w Silesii”
14 lutego 2015, godz. 17
Plac TropikalnyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)