piątek, 5 grudnia 2014

Reserved - kolekcja karnawałowa 2014-2015Jeśli jesteśmy już zaopatrzeni we wszystkie mikołajkowe prezenty, przyszła pora zastanowić się nad tym jak spędzić ten dzień w wyjątkowy sposób. Jedną z możliwości jest wyjście do klubu ze znajomymi, w końcu 6 grudnia wypada w sobotę. Na sklepowych półkach w grudniu nie brakuje wieczornych kreacji, związane jest to z okresem świątecznym i karnawałowym.

Warto przyjrzeć się propozycjom marki RESERVED przy doborze stroju w sam raz na imprezową noc. Karnawałowa kolekcja marki świetnie nadaje się na wyjścia. Kampania skierowana jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

W kolekcji pojawia się dużo metalicznych tkanin oraz motywy zwierzęce, które w polaczeniu ze sobą dają niezwykle oryginalny look. Pojawiają się również bardzo modna w tym sezonie spódnica z cekinów oraz sukienka zdobiona dżetami. Z dodatków w kolekcji znajdziemy miedzy innymi złotą kopertówkę na łańcuszku, efektowne naszyjniki, duże bransoletki, skórzane botki, a nawet elegancką muszka dla Panów.


Kolekcja jest już dostępna w sklepach RESERVED.Fot. RESERVED


1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)