czwartek, 4 grudnia 2014

Obdaruj Śląskiem. Poznaj „Kolekcję Silesia”.


Szukasz pomysłu na prezent związany ze Śląskiem? Poznaj „Kolekcję Silesia” - niezwykły zestaw pamiątek i upominków zainspirowany regionem oraz tym, co w nim unikalne. Tylko w „Kolekcji Silesia” znajdziesz wykonane z węgla figurki oraz kufle, modele kolejki górniczej, a także repliki lamp górniczych m.in. z Zagłębia Saary, lampy Łukasiewicza oraz tradycyjnej karbidki.

Prawdziwą gratką dla kolekcjonerów i fanów śląskości są natomiast tabakiery, karty do skata, breloczki ze śląskimi artefaktami. Gadżety dostępne w „Kolekcji Silesia” wykonane są z mosiądzu, węgla, drewna, porcelany i szkła. Znajdują się w nich propozycje zarówno dla fanów birofilistyki, gier, techniki, jak również dla kolekcjonerów naparstków i porcelany. W naszej propozycji nie zabrakło także pocztówek, książek poświęconych regionowi, map oraz elementów stroju górniczego m.in. tradycyjnego czako.

Elementy „Kolekcji Silesia” to idealny prezent zarówno z okazji święta Barbórki, Bożego Narodzenia, jak również wyjątkowa pamiątka przypominająca o tym, co interesujące i wyjątkowe na Śląsku. Wszystkie gadżety dostępne są w Infopunkcie Silesia City Center na Placu Śląskim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)