wtorek, 18 listopada 2014

Zara Home - kolekcja Boże Narodzenie 2014


Wiele osób myśli już powoli o zbliżających się świętach, a co za tym idzie zakupie nowych dekoracji. W ten niesamowity czas każdy lubi stworzyć we własnym domu niepowtarzalne aranżacje dzięki, którym świąteczny klimat będzie widać na każdym kroku.

W Zara Home pojawiła się już gwiazdkowa kolekcja. Zdjęcia do sesji zostały wykonane w bardzo rodzinnym klimacie, bo takie właśnie powinny być idealne Święta Bożego Narodzenia. Znana sieciówka przestawia bardzo inspirujące pomysły na dekoracje świąteczne dzięki, którym tegoroczne Boże Narodzenie będzie absolutnie wyjątkowe. Klasycznie na półkach sklepu znajdziemy przepiękne ozdoby choinkowe, dekoracyjne świece, obrusy, bieżniki i serwetki z gwiazdkowymi motywami. Tegoroczne propozycje marki są w tradycyjnych kolorach takich jak czerwień, biel oraz bardzo eleganckie złoto i srebro.

Dekoracje z najnowszej kolekcji sprawdzą się również, jako miły upominek lub prezent pod świąteczną choinką. Dla swoich bliskich znajdziemy, między innymi ciepłe pledy, płytę ze świąteczną muzyką CHRISTMAS JAZZ, czy eleganckie ramki na zdjęcia.Fot. Zara Home

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)