czwartek, 13 listopada 2014

TALLY WEiJL „MAKE A WISH" - kolekcja świąteczna 2014


Mimo, że do świąt jeszcze daleko to znane marki przedstawiają już teraz swoje stylizacje na ten czas. Świąteczny okres to okazja do wielu imprez oraz rodzinnych spotkań. Nie można również zapomnieć o sylwestrowej nocy do której niektórzy przygotowują się już wiele miesięcy wcześniej. Dzięki marce Tally Weijl każda kobieta, która chce zabłyszczeć przed rodziną, czy znajomymi będzie miała na to szansę.

W nowym lookbooku znajdziemy stylizacje nadające się przede wszystkim na wieczorne wyjścia. Kolekcja stworzona jest zdecydowanie w stylu glam, znajdziemy w niej dużo błyszczących i efektownych sukienek oraz spódnic. Pojawiają się również rzucające się w oczy topy ozdobione cekinami. Nawet klasyczne świąteczne swetry mają oryginalne wzory i napisy, dzięki czemu stają się nietypowe.

Kolorystyka kolekcji utrzymana jest w czarnych i czerwonych barwach, pojawia się również trochę bieli. Są to kolory typowo świąteczne, ale na pewno nie jest z tego powodu nudno, wręcz przeciwnie w tej kolekcji dużo się dzieje – futra, cekiny, złote nadruki, koronki, to tylko niektóre z efektownych dodatków.

Wszystkie stylizacje z najnowszego lookbooka Tally Weijl są dopracowane w najmniejszym szczególe, a wiele z nich można wykorzystać w ciągu całego roku, a nie tylko w okresie świątecznym.

Fot. TALLY WEIJL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)