środa, 26 listopada 2014

Modne sukienki – propozycje na Andrzejki 2014

Fot. Mango

Już w najbliższy weekend czeka nas impreza z okazji Andrzejek, warto pomyśleć o zakupie specjalnej kreacji na tą okazję. Wieczór wróżb obchodzony jest w Polsce już od dłuższego czasu. Jest to świetna okazja do zabawy. Co prawda charakter tego święta nieco się zmienił, ale i tak mimo wszystko dalej jest to niezwykle magiczny wieczór. Wszystkie wróżby tego dnia powiązane są z miłością, można sobie delikatnie pomóc w poszukiwaniach tego jedynego zakładając coś z poniższych propozycji.

W tym sezonie niezwykle modne jest wszystko co się świeci, czyli cekiny i każdego rodzaju błyszczące materiały. Wśród modnych propozycji pojawiają się również koronki, które nadają bardzo kobiecego wyglądu każdej kreacji. Jeśli chodzi o kolory to można postawić na zawsze modną i pewną czerń lub poszaleć z jakimś ciekawym kolorem.

Nie zapominajmy, że wielkimi krokami zbliża się również Sylwester, a zaraz później Karnawał. Będzie zatem mnóstwo okazji do noszenia wystrzałowych sukienek. Nie jest powiedziane, że kupioną sukienkę możemy ubrać tylko raz, wystarczy czasem zmienić dodatki i fryzurę, żeby całkowicie odmienić swój look.

H&M

Fot. H&M

BERSHKA

Fot. Bershka

MOHITO

Fot. Mohito

ZARA

Fot. Zara

MANGO

Fot. Mango

RIVER ISLAND

Fot. River Island

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)