poniedziałek, 3 listopada 2014

Izabella Skorupko w obiektywie Terry'ego O'Neilla - Jesienna kampania marki KappAhl „Wear it like a Star”.


Jesienna kampania marki KappAhl „Wear it like a Star” została sfotografowana przez znanego fotografa Terry'ego O'Neilla, który robił zdjęcia takim gwiazdom jak Kate Moss, Madonna, The Beatles, Amy Winehouse czy Audrey Hepburn. Jego zdjęcia mogliśmy oglądać, między innymi w takich czasopismach jak Time, Voge i Vanity Fair.

Tym razem przed jego obiektywem stanęła polska modelka, aktorka i piosenkarka Izabella Scorupco. Aktorka obecnie mieszka w Szwecji, ale większość czasu spędza w Hollywood, gdzie robi karierę. Dlatego też tak rzadko mamy okazję widywać ją w Polsce. Izabella wraca, jednak w niezwykłym stylu, jako ambasadorka marki KappAhl.

Zdjęcia do najnowszej kampanii zostały wykonane na tle czarno-białych fotografii takich gwiazd jak: Naomi Cambell, Audrey Hepburn, Brigitte Bardot oraz Amy Winehouse. Efekty tej sesji zdjęciowej można było zobaczyć w hotelu Diplomat, natomiast pokaz najnowszej kolekcji KappAhl na wybiegu w Nordic Musem w Sztokholmie.

Nazwa kampanii „Wear it like a Star” oznacza w wolnym tłumaczeniu „Noś to, jak gwiazda”. Cała kolekcja została stworzona w stylu glamour oraz Hollywood. W stylizacjach pojawiają się bardzo modne kombinezony oraz powracające do łask spodnie typu dzwony. Kolekcja została zaprojektowana z dużą dbałością o detale takie jak bardzo modne tej jesieni frędzle czy hafty. W kolorystyce dominuje przede wszystkim bardzo elegancka czerń.
Fot. KappAhl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)