czwartek, 20 listopada 2014

Anja Rubik i Sasha Knezevic - świąteczna kampania Apart 2014


Święta Bożego Narodzenia to niepowtarzalny czas pełen magii i ciepłej rodzinnej atmosfery. Widać to również podczas oglądania efektów sesji zdjęciowej do najnowszej kampanii marki Apart. Tak jak i w zeszłym roku przed aparatem stanęła bardzo znana i lubiana para, jaką jest Anja Rubik i Sasha Knezevic. Autorem zdjęć był natomiast Marcin Tyszka światowej sławy fotograf, specjalizujący się w modowych sesjach.

Zdjęcia przedstawiają typowo świąteczne scenerie. Pojawia się dużo śniegu, choinki ozdobione lampkami oraz przytulne wnętrza. Para w trakcie sesji została sfotografowana podczas typowych i zdecydowanie najprzyjemniejszych czynności, które wykonuje się w tym okresie, czyli rozpakowywanie prezentów, siedzenie przy choince czy dekorowanie pierników.

Podczas przeglądania zdjęć z kampanii nie można zapomnieć o przepięknej biżuterii Apart, która przeplata się w różnych odsłonach. Marka ta proponuje bardzo szeroki wachlarz błyskotek na każdą kieszeń, zarówno te bardzo luksusowe z kamieniami szlachetnymi czy diamentami, jak i te wykonane ze srebra. Stylizację mogą zainspirować do zakupów upominków pod choinkę. Święta to w końcu niepowtarzalna okazja, by obdarować swoich najbliższych tym, co najpiękniejsze.Fot. APART

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)