środa, 15 października 2014

Swatch - kolekcja jesień-zima 2014/15


O tej porze roku na ulicach królują ciemne kolory – zielenie, beże, brązy... Jak w takim razie ożywić swój jesienny look ? Odpowiedź na, to pytanie znajdziemy w najnowszej kolekcji zegarków Swatch. W nowej odsłonie marki znajdziemy zarówno coś dla wielbicieli klasyki, jak i bardziej odważnych rozwiązań.

Swatch proponuje tej jesieni cztery linie zegarków.

Pierwsza linia, to „HIGH-LANDS MIX”. Na zegarkach pojawiają się różnorodne wzory geometryczne, motyw szkockiej kraty oraz motywy kwiatowe. Linia skierowana jest dla osób, które lubią bawić się modą i łamać przyjęte schematy.


Linia „A WORLD IN COLORS” to kolekcja pełna pozytywnej energii i soczystych kolorów. Na paskach zegarków wykorzystane zostały motywy bananów, truskawek, czy jabłek tworząc przyjemne dla oka kompozycje, które nawet w najbardziej szary dzień są wstanie poprawić humor.

Z kolei linia „LET IT SHINE” to zegarki, które nie tylko odmierzają czas, a również służą jako biżuteria. Modele są bardzo eleganckie i idealnie pasują do wieczorowych stylizacji. Do wykorzystania tych błyskotek wykorzystano, między innymi sztuczne perły czy kolorowe koraliki.


Ostatnia linia „CLASSIC” to klasyczne zegarki stworzone dla osób lubiących elegancję i klasyczny styl.

Fot. SWATCH


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)