wtorek, 28 października 2014

Stylowa biżuteria męska - nowe trendy na jesień


Biżuteria nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet! Każdy, kto tak myśli jest w błędzie. Coraz częściej możemy zobaczyć mężczyzn, którzy za pomocą różnego rodzaju biżuteryjnych dodatków podkreślają swój indywidualny charakter i styl. Sklepy z biżuterią oferują dla mężczyzn, między innymi różnego rodzaju spinki do mankietów i krawatów, bransolety, łańcuszki, czy oryginalne medaliki.

Z roku na rok w kolekcjach znanych marek pojawią się, coraz to nowsze pomysły na biżuterię męską. Jest ona coraz bardziej popularna wśród modnych i stylowych dżentelmenów. Trendy na ten sezon są bardzo różnorodne, możemy znaleźć zarówno klasyczne propozycje w postaci biżuterii wykonanej ze srebra, złota oraz platyny. Bardzo modne są również stylowe bransoletki z naturalnych materiałów z dodatkami z kamieni oraz drewnianych elementów.

Modę na męską biżuterię zapoczątkowały współczesne ikony mody. Przeglądając popularne gazety możemy zauważyć, jak dobierają swoją biżuterię aktorzy, gwiazdy sportu, czy biznesu. W dzisiejszych czasach na topie jest odpowiednie dobieranie dodatków, które w oryginalny sposób dopełnią każdą stylizację.

Każda biżuteria podkreśla osobowość i temperament osoby, która ją nosi. Dobrze dobrana może całkowicie odmienić wygląd i strój. Takie ozdoby mogą wykreować wizerunek każdego mężczyzny. Wszelkiego rodzaju dodatki rewelacyjnie sprawdzają się zarówno podczas eleganckich kolacji, jak i spotkań z przyjaciółmi.

Wybierając biżuterię dla siebie warto kierować się przede wszystkim własnym gustem i wybierać dodatki, które, odzwierciedlają nasz własny styl. Biżuteria to prawdziwa wisienka na torcie każdej stylizacji.

YES
Fot. YES

W.KRUK
Fot. W.KRUK

BY DZIUBEKA

Fot. BY DZIUBEKA

APART

Fot. APART

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)