środa, 22 października 2014

Lookbook OCHNIK - jesień/zima 2014


Za oknem robi się coraz zimniej, kto jeszcze nie wymienił garderoby z letniej na cieplejszą powinien jak najszybciej to zrobić. W ostatnim czasie pojawiło się wiele ciekawych propozycji od projektantów na modne jesienne stylizacje. 

Ciekawą ofertę na jesienno – zimowe chłody przedstawia nowy lookbook marki OCHNIK. Został on utrzymany w niezobowiązującym miejskim stylu z domieszką elegancji i klasy. Marka Ochnik stworzona jest dla kobiet kochających elegancję, ale jednocześnie poszukujących niebanalnych rozwiązań i własnego stylu wykraczającego poza klasykę.

W nadchodzącym sezonie marka OCHNIK postawiła przede wszystkim na ciepłą i funkcjonalną odzież wierzchnią. W kolekcji znajdziemy wszelkiego rodzaju kurtki oraz płaszcze, najczęściej z dopinanym futrem co pozwala osiągnąć niesamowity efekt. Nowością są kurtki skórzane ocieplane gęsim puchem. 

W takich ubraniach nie straszna jest chłodna jesień czy mroźna zima. Już od samego patrzenia na najnowszą kolekcję robi się przyjemnie,przytulnie i ciepło. Fot. OCHNIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)