piątek, 24 października 2014

Linia Exclusive Collection - Anja Rubik dla Mohito


Anja Rubik - najsłynniejsza polska modelka, która zrobiła prawdziwą światową karierę. Uczestniczyła w wielu kampaniach reklamowych najsłynniejszych projektantów takich jak: Valentino, Versace, Dior, Emporio Armani, Chloé, czy Dolce & Gabbana. Modelka znalazła się na okładce magazynu „Vouge” oraz wielu innych cenionych czasopism. 

Większość kobiet na świecie podziwia i inspiruje się stylem Anji. Już 14 listopada do sklepów trafi stworzona przez modelkę pierwsza limitowana, pełna kolekcja ubrań i akcesoriów dla sieci sklepów Mohito. Exclusive Collection to połączenie miejskiego stylu z najnowszymi trendami, które pojawiają się na wybiegach. Anja postawiła przede wszystkim na produkty takie jak t-shirt z logiem AR oraz swetry. Dzięki tym bazowym ubraniom można stworzyć niecodzienne i oryginalne stylizacje w swoim stylu. W kolekcji pojawiają się również ciekawe dodatki takie jak skórzany plecak, czy srebrna kopertówka.

Jeśli chodzi o kolory to nie ma raczej szaleństwa, kolorystyka jest klasyczna. Najczęściej występują połączenia bieli, czerni i szarości. Materiały, jakich użyto do uszycia ubrań z linii Exclusive Collection to miękka skóra oraz bardzo dobrej, jakości wełna i jedwab.

Wszystkie projekty można ze sobą dowolnie mieszać i zestawiać tworząc za każdym razem zupełnie inną stylizację. Anja Rubik zadbała o to, by klientki Mohito znalazły coś dla siebie na każdą okazję.Fot. MOHITO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)