wtorek, 7 października 2014

Aktywna jesień – sportowe kolekcje 2014

Fot. NIKE

Zdrowy i aktywny styl życia, to trend za, którym zdecydowanie powinnyśmy podążać. Najważniejszym krokiem do lepszego samopoczucia jest podjęcie jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Na ulicach miast możemy zauważyć, że ludzie co raz częściej przesiadają się z samochodów na rowery, nie brakuje również amatorów biegania. W ostatnim czasie siłownie stały się kultowym miejscem spędzania wolnego czasu. Sport jest zdecydowanie w modzie!! 

Bieganie, fitness, joga nie ważne, jaki sport uprawiamy, musimy przy tym dobrze wyglądać. Obecnie wiele marek projektuje swoje kolekcje sportowe. Wybór jest naprawdę duży, możemy przebierać w niezliczonej ilości fasonów i kolorów. Dzisiaj każda kobieta może czuć się na sali treningowej swobodnie i modnie!

W kolekcjach sportowych na jesień 2014 zdecydowanie nie będziemy mogli narzekać na nudę. Będzie żywo, kolorowo i oryginalnie. W tym sezonie trzeba również zwrócić uwagę na funkcje ochronne ubrań, żeby nasz poranny jogging nie skończył się przeziębieniem, świetne w tym przypadku będą bluzy z kapturem, ciepłe dresy, przeciwdeszczowe kurtki, czy puchowe kamizelki. Wybór jest tak duży, że nawet najbardziej wybredna wielbicielka sportu odnajdzie coś dla siebie.

Teraz wystarczy już tylko działać !!!

H&M

Fot. H&M 

ADIDAS
 Fot. ADIDAS

BERSHKA
Fot. BERSHKA

MANGO
Fot. MANGO

NIKE
Fot. NIKE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)