wtorek, 30 września 2014

ZARA HOME - DOMOWE INSPIRACJE JESIEŃ/ZIMA 2014

Za oknem coraz zimniej, wielkimi krokami zbliża się jesień, a po niej zima, niosąc za sobą coraz to krótsze i chłodniejsze dni. Co zrobić, żeby umilić sobie ten czas? Odpowiedź na, to pytanie znajdziemy w nowej kolekcji ZARA HOME jesień/zima 2014.

Nad każdą odsłoną tej marki pracuje międzynarodowy zespół projektantów, inspirując się najnowszymi tendencjami w dziedzinie dekoracji wnętrz. Wspólnie tworzą wyjątkową i bogatą ofertę, która jest stale aktualizowana o nowe wzory i rozwiązania.

Wnętrza w najnowszej kolekcji są niezwykle ciepłe i przytulne, z czego słynie Zara Home. Nie zabraknie bogatych zdobień, haftowanych poduszek oraz narzut na łóżko. Wszystkich zmarzluchów zachwycą z pewnością mięsiste narzuty oraz koce, a do tego całe mnóstwo poduszek.

Najnowszy lookbook Zara Home, przedstawia przestronne wnętrza, które za sprawą dodatków stają się niezwykle nastrojowe i czarujące. Na zdjęciach widzimy kominek, w którym pali się drewno, co dodatkowo tworzy niesamowity klimat, jeśli, jednak nie mamy w domu kominka możemy, po prostu zastąpić go dużą ilością nastrojowych świec. W nowej kolekcji pojawia się również modny motyw piór na pościeli, ręcznikach czy porcelanie.


Fot. ZARA HOME


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)