poniedziałek, 22 września 2014

Silesia Fashion Look 2014 – podsumowanie

Największe modowe wydarzenie na Śląsku za nami. 21 września zakończyła się kolejna edycja pokazów mody – Silesia Fashion Look i tym razem mieliśmy okazję przenieść się na kilka dni w prawdziwy świat mody.

Swoje kolekcje pokazali światowej klasy projektanci tacy jak Maciej Zień, duet Paprocki&Brzozowski, czy BOHOBOCO. Nie zawiedli również młodzi projektanci, prezentując swoje niezwykle oryginalne autorskie stylizacje. Każdy, kto odwiedził specjalnie na tą okazję przygotowany showroom miał możliwość zobaczyć z bliska kolekcje oraz poznać samych projektantów.

Wydarzenie miało niepowtarzalny klimat, o który zadbali prowadzący Paulina Sykut oraz Tomasz Kamel. Nie zabrakło również świetnej oprawy muzycznej. 19 września na scenie wystąpił Grzegorz Hyży finalista trzeciej edycji programu X Factor. 20 oraz 21 września dla gości zaśpiewała Honorata Skarbek Honey.

Ostatnie trzy dni, przepełnione były ogromną dawką mody, zakończyły się niezwykłym sukcesem i na pewno pozostaną na długi czas w naszej pamięci. 

Fot. Silesia City Center

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)