piątek, 19 września 2014

Projektanci Silesia Fashion Look 2014 cz. III

To już ostatnia odsłona młodych polskich designerów. Silesia Fashion Look 2014 to niepowtarzalna okazja, do zobaczenia światowej klasy projektantów takich jak Maciej Zień, Paproski&Brzozowski czy BOHOBOCCO, ale również niezwykle zdolnych młodych polskich projektantów. Każda z ich stylizacji może odmienić na zawsze nasze spojrzenie na modę. Podczas oglądania kolejnych projektów, możemy szukać inspiracji i bawić się modą.

Kamila Gronner pokaz 21 września

Projekty balansują na granicy stylu streetowego i sportowego. W kolekcjach przeważają proste formy, ciekawe połączenia różnych faktur i przyjemne dla ciała dzianiny.Polaquito – Aneta i Aleksandra Chmielewskie pokaz 21 września

Marka założona przez dwie siostry, inspirujące się patriotyzmem. Projekt Polaquito zakłada promocję Polski w sposób modny i oryginalny. 


Synthetic 100% Natural - Katarzyna Łozicka-Matkowska pokaz 21 września

Autorski projekt Katarzyny Łozickiej - Matkowskiej, absolwentki malarstwa katowickiej ASP. Marka łączy język grafiki i malarstwa- dzianina jest ręcznie barwiona i malowana.


KUXIDO, czyli Katarzyna Paradzińska & Magdalena Studnicka pokaz 21 września

Markę tworzą Katarzyna Paradzińska i Magdalena Studnicka, absolwentki ASP w Łodzi. Ich projekty są niezwykle oryginalne, zawsze zaskakują nowymi pomysłami i ich realizacją.


Diligent by Szymon Mrózek pokaz 21 września

Marka dedykowana jest Współczesnej kobiecie. Zamierzeniem marki jest poprawienie estetyki mody jutra. Projektant przywiązuje dużą uwagę do formy oraz detali. Stylistyka marki to elegancki oraz kobiecy minimalizm stale podkreślany najwyższej, jakości materiałami.


To już wszystkie sylwetki projektantów, których kolekcje zobaczymy podczas tegorocznej edycji. Nie pozostaje nic innego tylko odliczać czas do rozpoczęcia największego modowego wydarzenia na Śląsku. 

Takiej dawki mody i to w tak fantastycznym wydaniu nie zobaczymy nigdzie indziej niż na Silesia Fashion Look 2014. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)