czwartek, 18 września 2014

Projektanci Silesia Fashion Look 2014 cz. II

Przed nami kolejne sylwetki wyjątkowych projektantów, których kolekcje zobaczymy podczas Silesia Fashion Look 2014. Warto przyjrzeć się ich niebanalnym osobowością i ciekawym projektom, każdy z nich ma własne spojrzenie na modę i własną koncepcję na niepowtarzalne stylizacje.

Chouette Fashion, czyli Łukasz Waszkiewicz i Piotr Bąk pokaz 20 września

To ubrania przede wszystkim w stylu vintage. Stylizacje oraz projekty są wyjątkowe, barwne i niepowtarzalne, rzucają zupełnie nowe i świeże spojrzenie na modę. 


Ola Bajer marka bola pokaz 20 września

Absolwentka ASP w Katowicach, obecnie studentka MSKPU w Warszawie. Projektantka i założycielka marki bola.  Inspirują ją m.in. miasto, ludzie i obrazy.


Olga Pokrywka pokaz 20 września

Projektantka mody unikatowej dla kobiet, wielbicielka rękodzieła. Projekty są adresowane do klientek, które najbardziej cenią sobie oryginalność, dla kobiet pełnych niewymuszonego uroku, delikatnych, ale o wewnętrznej sile.


Jakub Pieczarkowski & Odio, czyli duet Aleksandra Ozimek i Jakub Pieczarkowski 
pokaz 20 września

Aleksandra Ozimek /Odio i Jakub Pieczarkowski to absolwenci ASP Łódź.  Za pomocą ubrań i ich zdobień projektanci opowiadają historię różnych podróży i poszukiwań, m.in. własnego miejsca, ”skarbów” zarówno materialnych, jak i wewnętrznych.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)