środa, 17 września 2014

Projektanci Silesia Fashion Look 2014

Silesia Fashion Look to nie tylko znane na całym świecie nazwiska, ale również seria pokazów młodych, ale niezwykle zdolnych.

Warto przyjrzeć się młodym projektantom, którzy zaprezentują się na tegorocznym Silesia Fashion Look, który odbędzie się już za kilka dni a trwać będzie od 19 do 21 września.

Każdy z nich ma swój niepowtarzalny styl, wszyscy wnoszą również duży powiew świeżości do polskiej mody.

Oto niektórzy z nich:

Aga Paul-Smolińska pokaz 19 września oraz 20 września

W swej autorskiej marce " PURE by AGA PAUL „, proponuje limitowane serie kolekcji, jaki i ubrania szyte na zamówienia indywidualne dla kobiet i mężczyzn niebojących się wyróżniać z tłumu i kreować styl środowiska miejskiego.

Młodsza marka " BONJOUR AND KISS „ to połączenie sportowego minimalizmu z miejskim szykiem. Skierowana do szerokiego grona odbiorców.


Kamil Sobczyk pokaz 19 września oraz 21 września

Jego kreacje mają wzbudzać emocje, zmuszać do zastanowienia się nad nimi, tak jak dzieło sztuki w galerii czy muzeum. Jednocześnie ich uniwersalizm sprawia, że doskonale nadają się do noszenia na różne okazje. Linia dla kobiet to zmysłowe, kobiece, trochę subtelne, a trochę zawadiackie stylizacje. Męska kolekcja balansuje na granicy klasyki i awangardy.


Wojtek Haratyk pokaz 19 września oraz 20 września

Tworzy zarówno kolekcje damskie, jak i męskie. W kolekcjach męskich lawiruje między klasyką, a awangardą. W centrum uwagi projektanta leży praca z tkaniną, której efektem są wysokiej, jakości ubrania, wykończone ze szczególna dbałością o wszystkie detale.


Mr.Gugu & Miss Go pokaz 20 września

Marka osiągnęła już spory sukces w Polsce i nie tylko. Głównym celem Mr. Gugu & Miss Go jest dostarczanie kolorowych, odważnych, czasem prowokacyjnych produktów najwyższej, jakości.


W kolejnych dniach przedstawimy Państwu kolejne niezwykle ciekawe sylwetki projektantów, których kolekcje zobaczymy na tegorocznym Silesia Fashion Look.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)