środa, 10 września 2014

Metamorfozy w HairCoif

Jak wszyscy wiemy, modne ubranie to nie wszystko. Nasz wygląd musi współgrać z tym co nosimy. Oczywistym jest, że ważnymi aspektami naszego image są zarówno makijaż, jak i fryzura. Odpowiednia stylizacja włosów potrafi diametralnie zmienić nasz wizerunek.

Aby to udowodnić, przedstawiamy 3 nowe metamorfozy z salonu fryzjerskiego HairCoif. Pracujący tam specjaliści, dobiorą odpowiednią fryzurę, następnie wcielając ją w życie. Nowa fryzura nada blasku każdej twarzy. Bez względu na wiek osoby i jakość jej włosów. 

Fryzjerzy HairCoif dzięki własnej linii produktów odżywią strukturę włosów, do tego wykonają relaksacyjny bądź energetyzujący masaż głowy, który pozwoli nam się zrelaksować i choć na chwilę zapomnieć o otaczającym nas świecie.


METAMORFOZA I:


Znaczne skrócenie fryzury, metodą ducktail. Nadanie jej nowego koloru w odcieniach kasztanu (fioletowo-mahoniowego) oraz złocistego, miedzianego blondu. Do tego subtelny makijaż i metamorfoza skończona. Efekt? Odmłodzenie twarzy o parę lat i nadanie jej wyrazistości.


METAMORFOZA II:


 Całkowita zmiana długości włosów z długich (za ramiona), na krótkie. Kolory: jasny blond + blond z nutką fioletu. Fryzura wykonana 4-etapową techniką Urbane. Efekt to nadanie całkiem nowego stylu. Osoba po metamorfozie przeistoczyła się z szarej, przeciętnej dziewczyny, w pewną siebie kobietę.


METAMORFOZA III:


Poprzednia fryzura podkreślała jasną, wręcz bladą cerę, co ewidentnie dodawało Pani kilka lat. Można stwierdzić, że mieliśmy przed oczyma dojrzałą kobietę po 50-tce, z natury spokojną, z odchowanymi dziećmi. Po wykonaniu metamorfozy: atrakcyjna kobieta po 40-tce z pasją, pełna energii i przebojowości. Fryzura nabrała dynamizmu, dzięki technice R.I.P. oraz koloryzacji blondem w odcieniu szampańskim.


Fot:HairCoif

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)