piątek, 5 września 2014

2 x M - czyli modnie i młodzieżowo cz. II

W poprzednim poście pisaliśmy, jak modnie i młodzieżowo ubrać się do szkoły w wersji dla dziewcząt. Dziś przyszła kolej na chłopców w wieku 9-14 lat. Najmłodsi mężczyźni mają na ogól większy luz w dobieraniu ubrań. Choć zdarza się, że wszystkie ubrania dla chłopca zostały kupione przez mamę lub babcię, które niekoniecznie znają się na modzie. Skutkiem może być jedno słowo , wypowiedziane z ust 10-latka: "obciach".

Dlatego też prezentujemy trzy pomysły na to, jak ubrać swojego syna, by nie musiał się on wstydzić przed kolegami z klasy. Cieszy nas, że kolekcja dla dzieci firmy Reserved łączy wiele symboli, które nie są obce również starszemu pokoleniu np.: logo zespołu Chicago Bulls czy stary symbol Batmana. 


Pomysł 1:

Pierwsze zestawienie to szara koszulka z logiem batmana, która urozmaici połączenie koszuli w czarno-czerwoną kratkę i żółtych spodni typu chino. Do tego ciemna kurtka z szarą podszewką, wysokie, brązowe buty ze skóry i szara czapka typu krasnal.Pomysł 2:

Zestawienie nr 2, czyli czarna bluzka z małpią grafiką. Na to puchowa kurtka w kolorze granatowo-żółto-brązowym. Na nogi kontrastujące spodnie w odcieniu zieleni oraz czarne trampki z komiksowym akcentem. Na głowę czarna krasnalowa czapka.


Pomysł 3:

T-shirt jednego z najlepszych zespołów koszykówki "Chicago Bulls", w którym grał M. Jordan. Na wierzch pikowana bluza w stylu college, o kolorze szaro-bordowym. Spodnie jeansowe jogger fit, a także buty pasujące kolorystycznie do bluzy i czapki typu full cap.


Fot. Reserved

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)