środa, 3 września 2014

2 x M - czyli modnie i młodzieżowo cz. I

Jak schludnie, modnie i zarazem młodzieżowo ubrać się wychodząc do szkoły? Oto propozycja dla dziewcząt w wieku 9-14 lat. Jest to trudny wiek, zwłaszcza dla rodziców. To okres transformacji z małej księżniczki w dziewczynę, która lada chwila wejdzie w okres dojrzewania. Każdy rodzic wpadnie w chwilę zadumy, obserwując jak szybko dorasta ich pociecha.

Wraz z wiekiem zmienia się mentalność dziecka. Jego podejście do rówieśników, styl ubierania, sposób spędzania wolnego czasu. Warto dziecku dać trochę więcej swobody w ubiorze, by czuło się dobrze w każdej sytuacji. 

Poniżej prezentujemy 3 zestawienia ubioru dla nie do końca dorosłych panien, które przydadzą się w chłodne wrześniowe dni. Wszystkie zaprezentowane produkty, dostępne w salonie Reserved.

Pomysł 1:

Pierwsze zestawienie to wełniano-akrylowa czapka, przypominająca mordkę kota. Do tego kamizelka ze sztucznej skóry obszyta futerkiem. Pod spód czarna koszulka z grafiką oraz jeansowa koszula. Na nogi wysokie, błyszczące trampki i ciemniejsze, jeansowe spodnie.
Pomysł 2:

W skład tego zestawienia wchodzi akrylowa biała czapka, z aplikacją na froncie. Szara koszulka z grafiką, na to sweter z błyszczącą nitką. Dla odmiany ciemna spódnica ze ściągaczem i na koniec kontrastowe, różowe trampki.
Pomysł 3:

Czyli szara czapka krasnalowa, do tego biały t-shirt z grafiką, luźny i bardzo modny sweter. Na wierzch płaszcz z podwijanymi rękawami w panterkę, na nogach białe trampki i jasne jeasny.Fot. ReservedBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)