środa, 6 sierpnia 2014

Pierwszy dzwonek tuż... tuż

Za niecały miesiąc zabrzmi pierwszy dzwonek w szkole. Data 1 września to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego, ale również rocznica wybuchu II Wojny Światowej, dlatego nasz ubiór powinien być stosowny i stonowany. Jak ktoś kiedyś mądry powiedział "Wykształcenie to nic innego jak podnoszenie estetyki wnętrza".  My pomożemy Wam podnieść estetykę zewnętrzną, odpowiednio do okoliczności.

Zwyczajowa kolekcja uczniowska w tym dniu to: u chłopców garnitur, bądź biała koszula + ciemne spodnie (najlepiej od garnituru), z kolei u dziewcząt biała bluzeczka oraz ciemna spódnica. Nasza propozycja troszkę nagina tę koncepcję ubioru.

Dla dziewcząt proponujemy czarny, taliowany garnitur. Dla młodych mężczyzn odcienie szarości.

C&A:


Bytom:


Biała koszula obowiązkowo, do tego czarna marynarka oraz czarne spodnie marki Bytom, które nadadzą szyk i elegancji w stylu Marlene Dietrich.

Bytom:


Esprit:


Czarny prosty pasek, jako akcent klasyczny.


Esprit:


Gustowny czarny, damski kapelusz

Badura:


Nie zapominając o czarnych, błyszczących czółenkach od Badury, które w połączeniu z garniturem podniosą naszą estetykę do maximum.

C&A:Jako, że kobiety idą na czarno, mężczyznom proponujemy kolor szary. Jednak najpierw biała koszula z mankietami. Do tego prosta marynarka oraz spodnie w kant. 


Bytom:Esprit:


Bytom:


Dla nadania kontrastu krawat w drobną czarno-białą kratkę.

Esprit:

Ciemno czekoladowy pasek, również w klasycznym stylu

Badura:Oraz buty, niby czarne, jednak idealnie pasujące do garnituru.Na koniec ikona męskiego stylu: Frank Sinatra


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)