piątek, 29 sierpnia 2014

Obcasy z nowej kolekcji

Tego posta nie powinny czytać kobiety, które mają zbyt dużą ilość butów w domu. Choć tak naprawdę... czy kobieta może mieć za dużo butów? Zawsze można wymienić, którąś z par na nowszy model. Buty przedstawione poniżej mogą sprawić, iż półki w domu ugną się jeszcze bardziej.

Jak zwykle, gdy chodzi o nową kolekcję, salony prześcigają się w fasonach, różnorodnych materiałach i kolorach. Co raz częściej można zaobserwować hybrydy skóry z welurem, czy felpą (felpa: tkanina jedwabna o dłuższym włosie, bardzo przypominająca aksamit. Może być gładka lub wzorzysta). Naszym zdaniem, w tegorocznej, jesiennej kolekcji obuwia można znaleźć naprawdę piękne perełki, w których każde wyjście z domu będzie przyjemnością. Te niezwykłe okazy zasługują na to, by zdobić półkę niejednej kolekcjonerki i butoholiczki.


BADURA:


Powyżej buty skórzane, ze wspomnianą wcześniej felpą. Bardzo eleganckie połączenie brązowej skóry i ciemniejszej, jedwabnej wstawki.Poniżej jedna z pereł. Obcas: 11cm, kolor: rudy, z wierzchu skóra licowa, podszewka "microsidney" oraz wysoka cholewa. Piękna linia podeszwy, która nada nodze smukłego kształtu.

WOJAS:Ciekawe propozycje od Wojasa. Powyżej czarne botki z licowej skóry, z ozdobnymi paskami na cholewie. Poniżej brązowe botki ze skóry naturalnej, ozdobione łańcuszkami i paskiem, które nadają butom lekki pazur.RYŁKO:


Ryłko to trzy, można by powiedzieć, spokojniejsze propozycje. Z delikatną linią i szerszym obcasem.


Piosenka na dziś:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)