poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Nowa kolekcja Napapijri - jesień/zima 2014

W związku z tym, że lato zbliża się ku końcowi, należy pomyśleć nad naszym image'em w okresie jesiennym i zimowym. Pomoże nam w tym świeża, niczym bieszczadzkie powietrze kolekcja salonu Napapijri. 

Zacznijmy jednak od jesiennej części kolekcji.

Cechuje się ona oryginalnym zestawieniem kolorów i krojów. Połączenie zieleni, beżów, brązów i szarości z lekkimi akcentami pastelowych odcieni na pewno doda nam szyku wśród spadających, złotych liści drzew.

Jedni mogliby uznać, że ta kolekcja to pomieszanie różnych stylów. Trzeba przyznać, że coś w tym jest. Jednak ma to swój nietypowy i ciekawy sens. W ubraniach z nowej kolekcji dobrze poczują się osoby, które lubią wyglądać modnie, zwracając przy tym na siebie trochę więcej uwagi.Stroje proste, lecz atrakcyjneJest to zapewne odważna i kreatywna kolekcja.


Folklorowe wzory z nutką przygody powinny przypaść do gustu zwłaszcza młodszemu pokoleniu kobiet.Połączenie jaskrawości i delikatnych kolorów nadaje jednocześnie luźnej pikanterii i subtelności.Znajdzie się również coś dla osób, dla których kolor czarny, stanowi bazę całego ubioru.


Kolekcja męska jest bardziej stonowana, z większą ilością koloru niebieskiego i szarego z motywami wprost z górskiego szlaku.

Górskim akcentem są zwłaszcza swetry. Bardzo męskie, a zarazem proste i eleganckie.

Niektórym osobom jesień kojarzy się dość ponuro. Dlatego ważnym jest, by nasza stylizacja nadawała trochę pozytywnej energii, nie odbiegając przy tym od atmosfery charakterystycznej dla tej pory roku.Fot. Napapijri
1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)