środa, 13 sierpnia 2014

Jaki gust, taka bransoletka

"Nie to złoto co się świeci". To szczera prawda - dusza i charakter najważniejszy. Nie oznacza to jednak, że nie możemy upiększyć swojego wyglądu świecącym dodatkiem w postaci bransoletki.

Biżuteria może być zwykłym elementem ubioru, lecz także częścią naszego stylu. Wiele kobiet poprzez biżuterię wyraża siebie. Po akcesoriach typu kolczyki, naszyjniki czy bransoletki możemy stwierdzić jaki dana osoba ma gust i jaką ma osobowość. Bizneswoman w eleganckim kostiumie nie założy bransoletki we wszystkich kolorach tęczy. Z kolei kobieta, którą na co dzień zobaczymy w luźnej sukience z różanym motywem, nie ubierze pieszczochy z czarnej skóry i długimi metalowymi kolcami.

Wybierając bransoletę zazwyczaj odpowiadamy sobie na 2 pytania:

1. Czy dana ozdoba nam się podoba?

2. Do jakiego stroju będzie ona pasować?


Odpowiedzmy sobie na te 2 pytania, oglądając poniższe propozycje "wzbogacenia" swojego wyglądu zewnętrznego.

By Dziubeka:

Dwie ciekawe bransoletki. Po lewej bransoleta ceramiczna, o kolorze czarnym opalizującym, na skórzanym pasku i zapięciu z antyalergicznego metalu. Nadaje się zarówno jako dodatek do codziennego ubioru jak i klasycznej "małej czarnej". Po prawej natomiast bransoletka ze szklanych kryształów, która swoimi kolorami świetnie pasuje do letnich i jesiennych kreacji.

Claire's:

Kolekcja znanej wszystkim piosenkarki Katy Perry. Charakteryzująca się dużą ilością błyskotek, w oprawie koloru złota i pasteli.

Pandora:


Dwie bransoletki o prostej budowie, dla kobiet lubiących delikatne, nie rzucające się w oczy ozdoby na rękę

Parfois:

Elegancka bransoletka Savile Row (po lewej), która będzie współgrać z wieczorną kreacją w kolorze bieli, błękitu bądź beżu. Alternatywa na co dzień: bransoletka ze szklanych kamyków, zwieńczona równie szklaną różą.

Tous:

Bransoletki z kamieni ozdobnych, między innymi agatów i rodonitu. Kamienie te różnią się od siebie nie tylko kształtem, ale i kolorem. Przypadną do gustu każdej kobiecie, lubiącej estetyczny mix na nadgarstku.

A. Kruk:


Dwie subtelne bransoletki silikonowe, zakończone złotem lub srebrem oraz małym kamykiem Swarovskiego.

By Dziubeka:


Bransoletka może też spełniać rolę nie tylko ozdoby, ale również nośnika informacji, w tym wypadku informacji o grupie posiadanej przez nas krwi. Przezorna zawsze ubezpieczona.

Pamiętajmy jednak, że każda biżuteria to tylko dodatek wobec prawdziwego, naturalnego piękna kobiety, dlatego nie przesadzajmy z jej ilością, podobnie jak z makijażem.
Dla wszystkich czytelniczek utwór "Pretty Woman", w mniej znanym wykonaniu Elvisa Presley'a:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)