piątek, 22 sierpnia 2014

Jak mieć pełniejszy biust - brafitting w Silesii

Już jutro w Silesii City Center, każda kobieta będzie mogła dowiedzieć się jak poprawić urodę swojego biustu, by wyglądał na bardziej jędrny i pełny. Swoją wiedzą podzielą się brafitterki, czyli ekspertki od doboru bielizny. Wspierać je będą kosmetolodzy, którzy na co dzień zajmują się ujędrnianiem kobiecych piersi.

W specjalnie zorganizowanej przestrzeni, brafitterki znanych marek bieliźniarskich doradzą co zrobić, aby pomniejszyć wizualnie bądź powiększyć biust. Dobiorą biustonosz, odpowiednio do kształtu i wielkości piersi. Konsultację odbywać się będą na Placu Śląskim w Silesii, od godziny 12 do 16.

Kosmetolodzy z katowickiej kliniki medycyny estetycznej Body Care Clinic przedstawią sposoby, na ujędrnienie biustu, bez użycia skalpela. Zostaną przedstawione techniki ćwiczeń i masażu biustu, zabiegi liftingujące piersi, a także specjalne maski gipsowe, które poprawią ich kształt.

Nie zabraknie również szkolenia z zakresu profilaktyki raka piersi. Lekarz z Galerii Zdrowia "Medica" w Chorzowie, poradzi jak samodzielnie badać piersi, by dostatecznie wcześnie wykryć zmiany chorobowe. - To pierwsze tego typu spotkanie na Śląsku poświęcone w całości tematyce biustu. Pokażemy, w co się ubrać, żeby poczuć się sexy, jak pielęgnować piersi, nie zabraknie także wskazówek zdrowotnych, związanych z ważna dla kobiet profilaktyką raka piersi. Chcemy dać kobietom możliwość skonsultowanie praktycznie każdego problemu związanego z biustem - mówi Ewa Marcinek, dyrektor Silesia City Center.Fot. Silesia City Center

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)