piątek, 1 sierpnia 2014

"...I powiozą mnie windą do nieba"

Większość kobiet marzy o białej sukni ślubnej, ołtarzu i co najważniejsze, o mężczyźnie na dobre i na złe. Jak same twierdzą dzień ślubu, to najważniejszy dzień w życiu kobiety. Nie tylko związany z miłością i zabawą weselną, lecz również wielkim stresem i wyrzeczeniem. 

Gdy już mamy wszystko dopięte na ostatni guzik: Pani młoda wygląda cudownie, Pan młody wrócił z kawalerskiego, goście przybyli na czas, to o czym musimy jeszcze pamiętać? O przypilnowaniu drużby. To on jest odpowiedzialny za obrączki, których za nic w świecie nie może zapomnieć do kościoła.

Aaaale najpierw musimy stanąć przed ich wyborem w sklepie jubilerskim. Obrączki to pierścionki, które zarówno żona, jak i mąż powinien nosić codziennie na swym palcu. Jest to symbol miłości i oddania. Ich wybór musi być przemyślany.

Oferta sklepów z biżuterią jest olbrzymia. Począwszy od kolorów złota, przez ilość kamieni szlachetnych, na kształtach i grawerunku kończąc. Najprostszym rozwiązaniem jest pójście w klasykę. Czyli jednolite obrączki z żółtego złota. Jednak każdy ma swój gust.

APART:


W. KRUK:


YES:

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć młodym parom wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Z myślą o nich piosenka:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)