poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Czytanie jest modne, więc chwyć za książkę i pomóż innym!

Silesia Style to blog o modzie, a że modą ostatnio stało się czytanie wszystkiego i wszędzie, to dziś o nowej akcji Silesia City Center pt.: "Zaczytani w Silesii", która rozpocznie się już w poniedziałek.

"Zaczytani w Silesii" to akcja propagująca czytanie oraz społeczne dzielenie się książką. Zasady są proste. Masz za dużo książek w domu? Podziel się nimi! Gatunek książki się nie liczy. Romans, komedia, kryminał czy bajka - każda książka się przyda. Uzyskany księgozbiór zostanie przekazany Bibliotece Publicznej w Czerwionce-Leszczynach, która jest jedną z najbardziej potrzebujących placówek tego typu w naszym województwie. 

Wystarczy przynieść książkę do specjalnej strefy "Zaczytanych Sof", to właśnie tam przez dwa tygodnie, każdy będzie mógł poczytać zbierane książki na wygodnych sofach lub wziąć udział w spotkaniu autorskim, ze znanymi pisarzami. Zorganizowany zostanie również pisarski Hyde Park. Mało tego, każdy kto podzieli się książką, dostanie kubek do herbaty w śląskim stylu i kupon rabatowy do kawiarni, restauracji bądź księgarni Empik.

Kolejną ze zbiórek jest zbiórka nowych bajek i kolorowanek dla najmłodszych pacjentów, ze śląskich i zagłębiowskich szpitali dziecięcych. Każdą dziecięcą pozycję można wrzucać do rozstawionych po Silesii specjalnych skrzyń, zwanych "bajkomatami".

Podzielmy się książką z potrzebującymi, a przy okazji rozsiądźmy się nad lekturą, w tak nietypowym miejscu jak centrum handlowe.

Dla wielbicieli czytania kilka modnych gadżetów, z salonu Toys4Boys. Gdyż dobra książka nie może obejść się bez herbaty lub kawy.Kubki w stylu "Gwiezdnych Wojen". Napijmy się kawy z głowy Darth'a Vadera lub mistrza Yody.


Śpiąca zakładka do książki.Kubek "Breaking Bad" z Heisenbergiem.


Extra duży kubek, o pojemności 900ml dla tych, którzy lubią wypić w duuużej ilości


Kubek z porcelanowym okiem. Dodatkowe budzenie przy kawie.


Kawa również działa na kubki.


Na koniec sejf w kształcie książki, idealny do chowania skarbów w tak dyskretnym miejscu jak domowa biblioteczka.


Fot. Toys4Boys


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)