poniedziałek, 30 czerwca 2014

Wesoły pokój - wesołe dziecko

W jednym z ostatnich postów podjęliśmy wątek biżuterii dla najmłodszych Pań. W dzisiejszym wpisie przedstawimy, jak w bardzo ciekawy sposób wyposażyć pokój naszej pociechy.

Czas biegnie nieubłaganie. Podobnie jest z naszymi pociechami… dopiero co zmieniało się pieluchy, a już trzeba kupować szkolną wyprawkę. Warto zmieniać wystrój i wyposażenie pokoju dziecka, wraz z jego dorastaniem. Pozwala to na prawidłowy rozwój mentalny, jak i intelektualny. Wzory, zabawki i mebelki, przeznaczone dla nowo narodzonego dziecka, nie będą się nadawać dla malucha, który już lada chwila spędzi swój pierwszy dzień w przedszkolu.
Zmiana otoczenia, w którym dziecko codziennie przebywa wpłynie pozytywnie na jego wyobraźnię. Zawsze możemy wybrać się na zakupy wraz z pociechami, aby zobaczyć, czy wybrane przez nas rzeczy przypadną im do gustu.


Aby pomóc przy wyborze nowego wyposażenia przedstawiamy zestawienie gadżetów  oraz niezbędnych tekstyliów w sklepie home&you - do pokoju dziewczynki (po lewej) i chłopca (po prawej).Fot. home&you

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)