czwartek, 8 maja 2014

Pokochaj lato z H&M


Tego lata H&M zabiera nas w egzotyczną podróż na Kostarykę. 
Naszą przewodniczką będzie supermodelka Gisele Bündchen, która po raz kolejny została twarzą kampanii szwedzkiej marki.

Zanim jednak poznamy boskie plaże i polenimy się nad morzem, odwiedźmy LA, gdzie brazylijska piękność we współpracy z legendarnym producentem Bobem Sinclarem, nagrała swoją wersję piosenki Heart of Glass.

Marka H&M zdecydowała, że całość zysków z praw autorskich i wykonawczych do singla przekazana zostanie na rzecz UNICEF-u i jego projektów związanych z edukacją. Za każde pobranie piosenki z iTunes H&M przekaże organizacji UNICEF kwotę na zakup artykułów szkolnych.

To jak? Jesteście gotowi, by zanurzyć się w klimat eleganckiej bohemy i wyskoczyć na plażę w najmodniejszych kostiumach kąpielowych tego sezonu?

Barwy lata H&M to przede wszystkim biel, nasycona zieleń, mocne odcienie niebieskiego i czerń. Wśród wzorów dominują te zwierzęce i azteckie, czasami ustępując miejsca geometrycznym motywom. Poza ciekawymi choć klasycznymi kostiumami marka proponuje nam zwiewne, plażowe ubrania, takie jak: tuniki, sukienki, koszule czy długie spodnie wykonane z delikatnych materiałów.


Nas szczególnie zachwyciła zielona, plisowana sukienka – doskonała na spacer po plaży, jak i imprezę w tropikach. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)