poniedziałek, 19 maja 2014

Fit Silesia

Zbliżają się wakacje, czyli czas, kiedy szczególnie intensywnie marzymy o idealnej figurze, jędrnym ciele i talii osy. Może więc czas wziąć się w garść i trochę poćwiczyć?

Kto był w weekend w Silesii ten wie, że od soboty trwa tam Fit Tydzień. Galeria postanowiła zmotywować swoich klientów i zagonić ich do ćwiczeń. Tak moi drodzy! Koniec siedzenia przed telewizorem, czas trochę poskakać i rozciągnąć zastane kości. Ci, którzy całą zimę wykręcali się brakiem gotówki i ubolewali nad nieposiadaniem multisporta tracą argumenty, bo uczestnictwo we wszystkich warsztatach jest bezpłatne (wystarczy zapisać się na stronie  http://silesiacitycenter.com.pl/pl/fit-silesia.html, przyjść i spalać zbędne kilogramy).

Silesia City Center przygotowała sporo atrakcji. Dwa razy dziennie na tarasie Galerii na I. piętrze odbywać będą się otwarte zajęcia z jogi, stretchingu, x-fitu, fitballu, functional training i Total Fitness Chodakowskiej.  W sumie macie do wyboru aż 10 aktywnych warsztatów, które poprowadzą trenerzy Pure Jatomi.

Na koniec intensywnego tygodnia Silesia City Center przygotowała specjalną atrakcję dla miłośników dbania o kondycje. 24 maja (sobota) od godziny 13:00 na placu Śląskim w Silesii ćwiczyć będzie Witold Szmańda – światowej klasy trener personalny gwiazd. Współpracował on między innymi z Heidi Klum, Keanu Reevesem czy z polskimi aktorkami – Weroniką Rosati i Alicją Bachledą-Curuś.

Sobotnią imprezę poprowadzi tancerka i ambasadorka marki Reebok - Edyta Herbuś.
Więcej informacji znajdziecie na: www.silesiacitycenter.com.pl


Wrzućcie na siebie dresy i widzimy się w Silesii! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)