poniedziałek, 5 maja 2014

Elite Model Look 2014 w Silesia City CenterMajówka już za nami, pełni nowej energii wracamy do życia!
Na początek mamy coś dla wszystkich pięknych dziewczyn marzących o karierze modelki.


10 maja Elite Model Look zaprasza do Silesia City Center w Katowicach na casting dwunastej edycji konkursu Elite Model Look Poland. To niesamowita szansa dla młodych dziewczyn, aby spróbowały swoich sił w świecie modelingu.

Eliminacje w Katowicach odbędą się w Centrum Handlowym Silesia City Center od godziny 11.00 do 19.00 To na nim skauci Elite Model Look wraz z agencją Model Plus, poszukując przyszłych top modelek ocenią potencjał, urodę i osobowość kandydatek.
Każda z dziewczyn pomiędzy 14 a 22 rokiem życia, która tego dnia odwiedzi Silesia City Center i spotka się z przedstawicielami największej agencji modelek na świecie, otrzyma szansę rozpoczęcia światowej kariery modelingowej.
Wyłonione finalistki wezmą udział w zgrupowaniu Elite Model School, szkole modelingu przygotowującej do zawodu modelki, a następnie w finałowej Gali. Zwyciężczyni polskiej edycji zmierzy się z konkurentkami z 70 krajów w światowym finale Elite Model Look 2014. Każdemu castingowi będzie towarzyszyła strefa beauty, a w niej stanowisko stylizacji włosów marki Rowenta for Elite Model Look (Partnera Konkursu). Z bezpłatnej usługi czesania będzie mogła skorzystać każda chętna klientka Galerii.

Aby wziąć udział w castingu należy:
być kobietą
mieć od 14 do 22 lat (w przypadku nieletnich kandydatek należy przynieść zgodę
opiekuna na ich udział w konkursie)
mieć przynajmniej 172 cm wzrostu


Na ten dzień najlepiej założyć ubranie podkreślające figurę (np. obcisły top, leginsy) zrobić bardzo delikatny makijaż lub nie malować się w ogóle.
Jeśli masz długie włosy, przynieś gumkę do spięcia włosów, a w przypadku posiadania grzywki, także spinkę.

Do konkursu można się również zgłosić poprzez formularz online znajdujący się zarówno na www.elitemodellook.pl (zakładka weź udział) oraz na fanpagu Facebook.

Więcej informacji o konkursie oraz harmonogram castingów na stronie www.elitemodellook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)