poniedziałek, 17 marca 2014

Pokazy mody w Silesia City Center

Przez weekend wszyscy odwiedzający Silesia City Center mieli okazję podziwiać pokazy wiosenno – letnich kolekcji znanych marek. 

Wydarzenie rozpoczęło się już w piątkowy wieczór zamkniętym pokazem mody oraz koncertem Kayah. Zaproszeni goście jako pierwsi mogli się przekonać, co w tym sezonie proponują nasze sklepy, by później poszaleć w rytm piosenek czołowej polskiej piosenkarki.

Silesia City Center przygotowała jedno z największych wydarzeń modowych w regionie, gdzie podczas 2 dni zaprezentowano ponad 60 kolekcji. Wśród prezentowanych marek znalazły się między innymi: Van Graaf, Max Mara, Vistula, PINKO, Primamoda, COOL-T, Royal Collection, Napapijri i Bryloownia.  


Prowadzący - Małgorzata Rozenek i Jakub Wesołowski - podpowiadali na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów w Galerii. fot. A. Ławrywianiec


Pokazom towarzyszyła akcja SOS (Send One Suit), podczas której zbierane są ubrania odpowiednie na rozmowy rekrutacyjne dla kobiet w potrzebie. 
Jeśli jeszcze nie udało Wam się przekazać odpowiedniego stroju, a pamiętacie jak bardzo istotne jest żeby dobrze się zaprezentować podczas spotkania o pracę, macie czas do 20. marca! 

fot. A. Ławrywianiec

fot. A. Ławrywianiec


fot. A. Ławrywianiec

Więcej zdjęć oraz artykuł na temat pokazów mody w SCC znajdziecie na:
katowice.naszemiasto.pl


My tymczasem pozostajemy w klimacie Kayah i życzymy Wam modnego poniedziałku!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)