środa, 19 marca 2014

Kwiatowe uniesienie

Podczas modowego weekendu w Silesia City Center, jednym z wydarzeń, które wzbudziło największe zainteresowanie był pokaz bielizny DALIA. 

Ożywieni panowie, uśmiechali się szeroko na widok półnagich modelek, a panie wybierały w czym pojawią się na plaży i jak będą kusić wybranków serca, skrupulatnie tworząc w głowach listy zakupów. Jednak tym co zachwyciło wszystkich jednakowo były niesamowite dekoracje kwiatowe wykonane przez studio florystyczne Angello. 

Parasole z płatków róży czy cyklamenowych orchidei, goździkowe skrzydła i długie treny udekorowane konwaliami i tulipanami, nie tylko dodały pokazowi klasy i szyku na światowym poziomie, ale przede wszystkim wprowadziły dużo egzotyki na śląski wybieg. 

Angello jako partner pokazów udowodnił, że diabeł tkwi w szczegółach, a moda to nie tylko ubrania czy bielizna. Ukazując nieznane do tej pory oblicze współczesnej florystyki studio wprowadziło nową jakość do tego wydarzenia. 

Świeże kwiaty w połączeniu z najnowszą kolekcją Dalii zabrały nas w wiosenną podróż w nieco baśniowym stylu. Salon bielizny zaprezentował nam najmodniejsze w tym sezonie fasony. Przekonaliśmy się, że pastelowe kolory będą idealne dla uwodzicielskiej lolity, głęboka czerń skusi przede wszystkim niebezpieczne femme fatale a zalotne push-upy w groszki sprawią, że każda dziewczyna poczuje się jak prawdziwa pin-up girl. 

Więcej zdjęć niesamowitych kwiatowych kompozycji znajdziecie na:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)