piątek, 8 listopada 2013

Przetrwać jesienną słotę

Zdaje się, że złota polska jesień już za nami. Za oknami zrobiło się ponuro, temperatury spadły, a deszcze nękają kolejne regiony. Jesienna depresja? Stanowczo nie! W walce z nią pomogą drobne, ale bardzo istotne akcesoria. Dzięki nim nie tylko nie zmokniecie, nie zmarzniecie, ale też poprawicie sobie humor. Pamiętajcie też, że nadchodzą idealne wieczory na dobrą książkę, ciekawy film i filiżankę aromatycznej herbaty. 
Bez niej ani rusz - parasolka! Wcale nie musi być czarna i smutna. Odrobina koloru rozjaśni każdy dzień. Jeśli zależy wam na lepszym kamuflażu, to też da się zrobić. Idealny dodatek do military style.
fot. ESPRIT

fot. MANGO
Kiedy już śmiało dzierżymy w ręce parasol, to najczęściej zaczynamy odczuwać jak bardzo marzną nam dłonie. Na to także są sposoby, wiele sposobów:
fot. MOHITO
fot. Bershka
Mroźne poranki i wieczory sprawiają, że coraz częściej myślimy o nakryciach głowy. Tej jesieni wybór fasonów i wzorów jest ogromny.
fot. KappAhl

fot. ZARA

fot. RESERVED
Warto pamiętać o czymś na szyję, bo o przewianie gardła bardzo łatwo. Krata powróciła do jesiennej mody więc może...
fot. C&A
fot. H&M

Dla niektórych są nie do przyjęcia, inni włączyli je w kanon mody. Dla części, to po prostu praktyczny sposób na pokonywanie gigantycznych kałuż.
fot. Deichmann


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)