czwartek, 21 listopada 2013

Przedpremiera PS4 w Silesia City Center - od 23 listopada!

Jeśli jesteś fanem gier na PlayStation nie może cię zabraknąć w Silesia City Center w dniach od 23-28 listopada. Tylko w tym największym centrum handlowym na Śląsku będzie można na kilka dni przed polską premierą spróbować swoich sił na PlayStation 4.
Tylko w 4 centrach handlowych w 4 miastach Polski powstaną specjalne strefy PlayStation stworzone przez Sony Computer Entertainment Polska. Jedno z nich już od 23 listopada zacznie działać w Silesia City Center w Katowicach.
Jego największą atrakcją będą nowe konsole PlayStation 4. Pojawią się one w Silesii na 7 dni przed oficjalną, polską premierą!  W tym czasie gracze będą mieli możliwość przetestowania możliwości PS4, grając m.in. w tak kultowe gry jak Killzone: Shadow Fall, KNACK, Assassin’s Creed IV: Black Flag, Just Dance 2014 i in.
Dodatkowo, wszyscy, którzy nie złożyli jeszcze „Deklaracji Gracza”, czyli specjalnego manifestu do Grania i dla Graczy z całego świata, będą mieli okazję ogłosić wszem i wobec, co czyni ich Graczami, dołączając tym samym do stale rosnącej społeczności.

Przedpremierowe granie na PS4

23-28 listopada, w godz. od 10 do 21
Strefa PS4, Plac Śląski, Silesia City Center


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)