piątek, 4 października 2013

Dawid Woliński i Robert Kupisz gwiazdami pokazów w Silesia City Center

Dwaj najpopularniejsi dziś polscy projektanci pojawią się w Silesia City Center. Dawid Woliński oraz Robert Kupisz zaprezentują swoje kolekcje podczas największego, modowego wydarzenia sezonu - pokazów mody jesień/zima 2013/2014 w Silesia City Center, które odbędą się już 12 i 13 października. Centrum handlowe będzie pierwszym miejscem, w którym po warszawskich premierach, zostaną pokazane wybrane elementy z kolekcji projektantów. Imprezę poprowadzi Agnieszka Popielewicz.

Każda ich kolekcja to wydarzenie, gwiazdy z pierwszych stron gazet ubóstwiają ich ubrania, a zamknięte pokazy przyciągają najgorętsze nazwiska.  Teraz, w drodze wyjątku, Dawid Woliński oraz Robert Kupisz zaprezentują swoje kolekcje podczas otwartych pokazów w Silesia City Center – największym centrum handlowym na Śląsku.  

Dawid Woliński to dziś jeden z najbardziej rozpoznawalnych, polskich projektantów mody. Jego ubrania noszą m.in. Dita von Teese, Michele Rodriguez, Nicole Ritchie, Joanna Krupa  i Małgorzata Kożuchowska. Projektant ma na swoim koncie aż 11 kolekcji.  Szerszemu gronu znany jest także, jako juror programu TVN  - „Top Model. Zostań modelką”. Podczas jesiennych pokazów na wybiegu zobaczymy aż 20 sylwetek z archiwalnych kolekcji projektanta oraz 4 z kolekcji wiosna/lato 2013. Październikowy pokaz dla Silesia City Center to prezentacja oryginalnych konstrukcji Dawida Wolińskiego. Projektant udowodni, jak sukienki podkreślają kształty i kuszą kobiecymi krojami oraz kolorami – zapowiada atelier Dawida Wolińskiego.

Drugą, modową gwiazdą będzie Robert Kupisz. Niegdyś jeden z najpopularniejszych fryzjerów gwiazd, dziś jest jednym z najbardziej wziętych projektantów. Ubierają się u niego topowe nazwiska – Patrycja Markowska, Edyta Górniak, Brodka, Magdalena Mielcarz, Monika JAC Jagaciak. W 2012 roku magazyn Twój Styl uznał go „Projektantem Roku”. Podczas pokazów w Silesia City Center będziemy mogli zobaczyć miks kolekcji „Galem” na jesień/zimę 2013/2014 oraz , „Fair play” na wiosnę/lato 2014oraz kolekcji Qpisz Forever. W sumie ponad 40 sylwetek damskich i męskich!

Pokaz Dawida Wolińskiego odbędzie się 12 października (sobota) o godz. 18.30, z kolei Robert Kupisz zaprezentuje swoją kolekcję 13 października (niedziela) także o godz. 18:30. Oprócz ubrań znanych projektantów na wybiegu zobaczymy ponad 60 kolekcji popularnych marek krajowych i zagranicznych m.in. Pepe Jeans, Ania Kruk,  Weekend by Max Mara, Tommy Hilfiger, Hexeline, Eva Minge&Esotiq Wszystkie kolekcje zaprezentowane zostaną na specjalnym wybiegu na Placu Tropikalnym w Silesia City Center.

Relację z pokazów będzie można także śledzić na fan page Silesii na Facebook.com oraz w serwisie Instagram - @silesiastyle #silesiapokazy. Wstęp na pokazy 12 i 13 października jest wolny. Pokazy odbywać będą się w godz. od 15 do 20. Silesia City Center, Katowice, ul. Chorzowska 107.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)