wtorek, 9 lipca 2013

Na luzie z nutką klasyki

Są takie miejsca, w których latem mężczyzna nie powinien pojawiać się w szortach, ale elegancka koszula byłaby już przesadą. Tam idealnie sprawdzą się pewne klastyczne zestawy, pozwalające zachować równowagę między luzem, a powagą.

Bardzo dobrą podstawą będą jeansy lub spodnie w  stylu chino. W przypadku tych drugich, otwiera się przed nami szeroka gama kolorów. W casualowych stylizacjach śmiało można pozwolić sobie na szalone barwy, pod warunkiem, że zostaną dobrze ze sobą skomponowane. Również jaśniejsze jeansy są dobrym, wakacyjnym wyborem. Dla odważnych kolekcje 2013 uwzględniły wersje skinny. Jeśli chcemy mieć więcej luzu, to slim low sprawdzą się idealnie – wciąż wąskie, ale nie nadto obcisłe.
Czarny, gładki t-shirt z dekoltem w serek powinien zagościć w każdej męskiej szafie. Nada całości elegancji, charyzmy i skontrastuje odcień spodni. 

Cały look wieńczą uniwersalne trampki. Powinny być minimalistyczne, o prostej formie, dalekiej od stylu sportowego. Koniecznie wykonane z dobrego jakościowo materiału. Do tego zestawu najlepiej sprawdzi się skórzana lub materiałowa torba, panowie powinni zapomnieć o szkolnych plecakach.


fot. H&M

fot. H&M
fot. Bershka

1 komentarz:

  1. Fajnie, ale też bez rewelacji, pamiętajmy, że takich looków można spotkać na prawdę wiele, plusem ich jest to, że nie są ani przesadzone, ani popsute przez pomysły autora. Po prostu są fajne :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)