poniedziałek, 17 czerwca 2013

Lato z Intimissimi


Wzory, eleganckie detale, koronki… tak w kilku słowach można opisać najnowszą kolekcję marki Intimissimi na tegoroczne lato.

Intimissimi to przede wszystkim zmysłowa bielizna, która kusi koronkami i frędzelkami. Intrygujące przeźroczystości stają się jeszcze bardziej sexy dzięki prowokacyjnym satynowym wstążeczkom dodającym charakteru zestawom idealnym zarówno na dzień jak i w nocy. Uwodzicielska kolekcja Intimissimi to również zestawienie niezwykle letnich motywów wprost z lat 60. i 70. oraz stylu marynarskiego.

W kolekcji, która aż pachnie latem, kolory są na pierwszym miejscu. Odnajdziemy tu całą paletę wakacyjnych barw: rozmaite odcienie błękitu nieba, soczyste letnie sorbety, mięta, opalizujący żółty, migdałowy oraz delkitanty róż. 

Nam szczególnie przypadły do gustu kropki połączone z eteryczną bielą i intensywną zielenią oraz kolorami natury. A wszystko to w stylu glamour z lat 70. Sensualność wyraża podkreślająca kształty bielizna oraz działające na zmysły koronki niekiedy uchylające rąbka tajemnicy…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)